Warning: Attempt to read property "id" on null in /home/drcz1/domains/drcz.org/public_html/components/com_content/views/category/view.html.php on line 271

Bağlantılar

Hastane: Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma  Hastanesi, Kardiyoloji AD. Efeler /AYDIN

E-posta: kardiyolojirandevu@gmail.com

Instagram: @doc.dr.cemilzencir

Web: www.cemilzencir.com

Randevu Telefon: 256 1 444

Hastane Randevu:

 

Online Randevu

ÖZEL MUAYENE RANDEVUSU

Muayene veya tedavi amacıyla online olarak buradan randevu alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

söz

Neden Kalbimiz Çok Önemli?

Vücudumuzun durmadan çalışan ve hayat kaynağı olan organ kalbimizdir. Kalbimiz vücudumuzun ihtiyaçlarına göre kendini ayarlaması hayatımızı konforlu şekilde sürdürmesi için büyük bir kolaylık sağlar. Bir anda heyecanlanabiliriz, ağlaya biliriz, gülebiliriz, üzülebiliriz veya hasta olabiliriz. İşte bunlara destek sağlayan en önemli organ kalbimizdir. Sevdiklerimize sevgimizi kalbimizle ifade ederiz.

Site İstatistikleri

Kullanıcılar
2
Makaleler
30
Makale Görünüm Sayısı
271957
  • UYARI

      Web sitemizin içeriği doktor hakkında bilgi vermek ve ziyaretçileri bilgilendirmeye yöneliktir. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede ki bilgiler tıbbi teşhis, tedavi planı veya reçete özelliği taşımaz. Hastalıklarla ilgili en doğru bilgiyi sizi takip eden hekiminizden alabilirsiniz. Sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılması nedeniyle doğabilecek tıbbi veya yasal problemlerden dolayı site yapımcıları sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret edenler bunu kabul etmiş sayılacaktır.

    Devamını oku...