Mesajınızı Gönderin
 

 Mesaj göndermeniz halinde gizlik onayını onayladığınızı kabul ediyorsunuz.

 


Nazlı Yıldırım

Annem Cemil hocamız sayesinde iyleşti kalp pili takıldı alanında çok iyi bir doktor ayrıca hastalarıyla da çok ilgili ve güler yüzlü Allah başımızdan eksik etmesin. Her şey için çok minnettarız.


Cumartesi, 20 Kasım 2021
Ahmet Ş

Aile hekimliği asistanlığımın kardiyoloji rotasyonu sırasında asistanı olduğum ve uzmanlık sınavım juri üyelerinden olan değerli Cemil hocamı diyabet hastalığı olan babamın başka bir hastanede yapılan efor testinin sonucunu danışmak için telefonla aradım , yaklaşık 2 yıl geçmesine rağmen sağolsun telefonumu açtı ve anjiyo yapılması gerektiğini söyledi. Kendisinin severek yapabileceğini belirtti. Çok mutlu oldum. Bu sabah Cemil hocam babamın anjiyosunu kolundan herhangi bir komplikasyon oluşmadan yaptı , Allah razı olsun. Anjiyo temiz çıktı stent ya da by-pass gerekmedi babam mutlu bir şekilde hastaneden taburcu oldu. Çok teşşekkür ederim hocam işiniz gücünüz rast gitsin (Cemil hocam geçen sene de annemin anjiyosunu yapmıştı o sırada babam hocamla tanışmıştı . Anjiyomu Cemil hoca yapmassa anjiyo yaptırmam diyordu:)


Cumartesi, 20 Kasım 2021
Serkan Y

Annemin kronik hastaliklari ve daha onceden gecirilmis kalp ameliyati mevcuttu. Gogus agrisi ve nefes darligi sikayeti ile Cemil hocamim yanina gittik. Ve 1 ay icerisinde iki defa anjio ile mudahele edilmesi gerekti. Bu surecte gozlemledigim su oldu. Cemil hocam hastaya kendi yakiniymis gibi davraniyor onun icin herseyi dusunuyor. Yardimci olmak icin cabaladigini hissediyorsunuz. Bilginin verdigi guvenle olusan sakin taviri hastayi rahatlatiyor.Samimi icten bir doktor. Iyi ki varsiniz hocam.


Cumartesi, 20 Kasım 2021
Mustafa Yılmaz: Mücizelerin doktoru!

Babama Muğlada anjio yaptıktan sonra açık kalp ameliyatı olmasını söylediler. Doç. Dr. Cemil ZENCİR le görüştükten sonra işler değişti. İki ana damarına yağlı stent koyarak babamı ameliyattan kurtardı. O babamı kurtardı, Allah' ta onu evlatlarına bağışlasın. Harika doktor!...


Pazartesi, 05 Temmuz 2021
Erkan Konaçoğlu: Teşekkür

 

Ben erkan konaçoğlu 39 yaşında ciddi kalp yetmezliği ritim bozukluğu vesaireler olmak la beraber ciddi bir anjiyo sonrası ölümden döndüm ve değerli diğer doktorlarımın aracılığıyla doktorum cemil zencir hocamla tanıştım ve o gune şükür ediyorum cok kıymetli ve değerli bir hocamız onun sayesınde bugün daha iyi şartlarda nefes alabiliyor yürüyebiliyor konuşabiliyorum allah ondan bin kere razı olsun başımızdan eksik etmesin alla sana uzun ömürler versin hocam ayağına taş değmesin başarıların devamını diliyorum aydının değil egenin kalp üzerine duayenisin iyiki varsın.

 

Not: Mesaj doktortakvimi.com' da yayınlanmıştır.


Pazar, 04 Nisan 2021
 
Powered by Phoca Guestbook

Site İstatistikleri

Kullanıcılar
2
Makaleler
29
Makale Görünüm Sayısı
167144
  • UYARI

      Web sitemizin içeriği doktor hakkında bilgi vermek ve ziyaretçileri bilgilendirmeye yöneliktir. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede ki bilgiler tıbbi teşhis, tedavi planı veya reçete özelliği taşımaz. Hastalıklarla ilgili en doğru bilgiyi sizi takip eden hekiminizden alabilirsiniz. Sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılması nedeniyle doğabilecek tıbbi veya yasal problemlerden dolayı site yapımcıları sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret edenler bunu kabul etmiş sayılacaktır.

    Devamını oku...