Mesajınızı Gönderin
 

 Mesaj göndermeniz halinde gizlik onayını onayladığınızı kabul ediyorsunuz.

 


AHMET ŞAH Y.: Teşekkür

Nasıl ilgili, nasıl fedakar, nasıl kendini hastasına adamış bir doktor..
Asla unutamam yaptıkların.

Annem muayene sırasında kalp krizi geçirirken, tüm hastaları bırakıp, acili arayıp, ekibi hazırlatıp kendi arabasıyla bir çırpıda bizi hastaneye yetiştirip, annemi yaşama bağlayan insan????
İşi cok zor olsada anjiyo sonrası yanımıza gelip riskli ama elimden geleni yapacağım buna inanın.. diyerek tekrar operayona girip balon ve stend takmış ve damarları açmış, o mutlulukla mucize oldu diyerek ameliyathaneden cıkmasını, gülümsemesini unutmak mümkün değil.. Kendi canı, kanı, annesi gibi hastasını sahiplenmişti Cemil hocam.. Siz değerli hekimlerimiz hep var olun.. Allah başımızdan eksik etmesin..
Annemin sağlığı şimdi iyi çok şükür..
Minnettarız size.


Salı, 05 Nisan 2022
Nazlı Yıldırım

Annem Cemil hocamız sayesinde iyleşti kalp pili takıldı alanında çok iyi bir doktor ayrıca hastalarıyla da çok ilgili ve güler yüzlü Allah başımızdan eksik etmesin. Her şey için çok minnettarız.


Cumartesi, 20 Kasım 2021
Ahmet Ş

Aile hekimliği asistanlığımın kardiyoloji rotasyonu sırasında asistanı olduğum ve uzmanlık sınavım juri üyelerinden olan değerli Cemil hocamı diyabet hastalığı olan babamın başka bir hastanede yapılan efor testinin sonucunu danışmak için telefonla aradım , yaklaşık 2 yıl geçmesine rağmen sağolsun telefonumu açtı ve anjiyo yapılması gerektiğini söyledi. Kendisinin severek yapabileceğini belirtti. Çok mutlu oldum. Bu sabah Cemil hocam babamın anjiyosunu kolundan herhangi bir komplikasyon oluşmadan yaptı , Allah razı olsun. Anjiyo temiz çıktı stent ya da by-pass gerekmedi babam mutlu bir şekilde hastaneden taburcu oldu. Çok teşşekkür ederim hocam işiniz gücünüz rast gitsin (Cemil hocam geçen sene de annemin anjiyosunu yapmıştı o sırada babam hocamla tanışmıştı . Anjiyomu Cemil hoca yapmassa anjiyo yaptırmam diyordu:)


Cumartesi, 20 Kasım 2021
Serkan Y

Annemin kronik hastaliklari ve daha onceden gecirilmis kalp ameliyati mevcuttu. Gogus agrisi ve nefes darligi sikayeti ile Cemil hocamim yanina gittik. Ve 1 ay icerisinde iki defa anjio ile mudahele edilmesi gerekti. Bu surecte gozlemledigim su oldu. Cemil hocam hastaya kendi yakiniymis gibi davraniyor onun icin herseyi dusunuyor. Yardimci olmak icin cabaladigini hissediyorsunuz. Bilginin verdigi guvenle olusan sakin taviri hastayi rahatlatiyor.Samimi icten bir doktor. Iyi ki varsiniz hocam.


Cumartesi, 20 Kasım 2021
Mustafa Yılmaz: Mücizelerin doktoru!

Babama Muğlada anjio yaptıktan sonra açık kalp ameliyatı olmasını söylediler. Doç. Dr. Cemil ZENCİR le görüştükten sonra işler değişti. İki ana damarına yağlı stent koyarak babamı ameliyattan kurtardı. O babamı kurtardı, Allah' ta onu evlatlarına bağışlasın. Harika doktor!...


Pazartesi, 05 Temmuz 2021
 
Powered by Phoca Guestbook

Site İstatistikleri

Kullanıcılar
2
Makaleler
30
Makale Görünüm Sayısı
289828
  • UYARI

      Web sitemizin içeriği doktor hakkında bilgi vermek ve ziyaretçileri bilgilendirmeye yöneliktir. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede ki bilgiler tıbbi teşhis, tedavi planı veya reçete özelliği taşımaz. Hastalıklarla ilgili en doğru bilgiyi sizi takip eden hekiminizden alabilirsiniz. Sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılması nedeniyle doğabilecek tıbbi veya yasal problemlerden dolayı site yapımcıları sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret edenler bunu kabul etmiş sayılacaktır.

    Devamını oku...