Mesajınızı Gönderin
 

 Mesaj göndermeniz halinde gizlik onayını onayladığınızı kabul ediyorsunuz.

 


Mustafa Yılmaz: Mücizelerin doktoru!

Babama Muğlada anjio yaptıktan sonra açık kalp ameliyatı olmasını söylediler. Doç. Dr. Cemil ZENCİR le görüştükten sonra işler değişti. İki ana damarına yağlı stent koyarak babamı ameliyattan kurtardı. O babamı kurtardı, Allah' ta onu evlatlarına bağışlasın. Harika doktor!...


Pazartesi, 05 Temmuz 2021
Erkan Konaçoğlu: Teşekkür

 

Ben erkan konaçoğlu 39 yaşında ciddi kalp yetmezliği ritim bozukluğu vesaireler olmak la beraber ciddi bir anjiyo sonrası ölümden döndüm ve değerli diğer doktorlarımın aracılığıyla doktorum cemil zencir hocamla tanıştım ve o gune şükür ediyorum cok kıymetli ve değerli bir hocamız onun sayesınde bugün daha iyi şartlarda nefes alabiliyor yürüyebiliyor konuşabiliyorum allah ondan bin kere razı olsun başımızdan eksik etmesin alla sana uzun ömürler versin hocam ayağına taş değmesin başarıların devamını diliyorum aydının değil egenin kalp üzerine duayenisin iyiki varsın.

 

Not: Mesaj doktortakvimi.com' da yayınlanmıştır.


Pazar, 04 Nisan 2021
Sami: Teşekkür

Babama İzmirde  uzun sürel önce kalp pili taktırmıştık. Daha sonra kalp pilinin bulunduğu yerde kızarıklık oldu. Yine İzmire gittik, doktor temizleyip yeniden pili yerleştirdiğini söyledi. Fakat yine olmadı. Bir süre sonra kalp pili dışardan gözükmeye başladı. Bir kalp pili olan tanıdığımızın önerisiyle Cemil Hocamı bulduk. Muayene etti. Film vb şeyler yaptıktan sonra pili çıkarmaya karar verdi. Çok zor olan ameliyatı başarılı şekilde yaptı. Babamın hayatı kurtuldu. Çeşke ilk başta Cemil Hocamla tanışsaydık. Çok teşekkür ederim. Emeklerine sağlık!..


Salı, 02 Mart 2021
Powered by Phoca Guestbook

Site İstatistikleri

Kullanıcılar
2
Makaleler
30
Makale Görünüm Sayısı
153292
  • UYARI

      Web sitemizin içeriği doktor hakkında bilgi vermek ve ziyaretçileri bilgilendirmeye yöneliktir. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede ki bilgiler tıbbi teşhis, tedavi planı veya reçete özelliği taşımaz. Hastalıklarla ilgili en doğru bilgiyi sizi takip eden hekiminizden alabilirsiniz. Sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılması nedeniyle doğabilecek tıbbi veya yasal problemlerden dolayı site yapımcıları sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret edenler bunu kabul etmiş sayılacaktır.

    Devamını oku...